Kategoriler

Garanti Duyurusu

Ürünlerimiz Müşteri Memnuniyet Garantilidir. ..

Atasagun Markalı Ürünlerimize O Kadar çok Güveniyoruzki Hiç fayda Görmedim Diyene Ücreti İade Ediyoruz.


 

Atasagun 1

Atasagun 1
Açıklama

ATASAGUN


ÜZERLİK İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDA 

ÇOK YAKINDA SİZLERLE...

  • Kod: ATS01
  • Tedarikçi: ATASAGUN
  • Değerlendirme: Değerlendirme: 10
Fiyatı: 0.00TL
Stokda Kalmadı
Arkadaşına Gönder Ürün Değerlendirmesi: İstediğiniz ürünler listesine ekleyin

ATASAGUN


ÜZERLİK İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDA 
 

Ürün İçeriği:

Üzerlik tohumu (Peganum harmala, At kestanesi (Aesculus hippocastanum), Civan perçemi (Achillea millefolium), Çoban Çantası (Capsella bursa pastoris), Tavşan memesi (Ruscus aculeatus),  Halile (Kara) (Terminalia spp.), Jelatin Kapsül(Gelatin Capsules).

Kullanım Şekli ve Dozu:

11 Yaş Üzeri Yetişkinler için günde 3 kez 1-2 kapsül, tercihen yemeklerden sonra bol ılık su ile alınması tavsiye edilir.

Bazı hassas bünyelerde görülebilen baş dönmesi , mide bulantısı ve/veya bağırsakların fazla çalışması gibi etkiler nedeniyle başlangıç dozu olarak yemeklerden önce 3 kez 1 er kapsül olarak alınması,belirtilen etkiler görülmediği (genellikle görülmez) takdirde sabah-akşam 2 şer kapsül olarak alınması,ikinci 3 günlük kullanımdan sonra ise 3 kez 2 şer kapsüllük devam dozuna dönülmesi tavsiye edilmektedir.

Uyarılar ve Önlemler: 
• Çocukların ulaşamayacağı yerde ve oda sıcaklığında saklayınız.
• Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
• Hamile veya emziriyorsanız, herhangi bir ilaç kullanıyorsanız, tıbbi bir probleminiz
varsa ürünleri kullanmadan önce lütfen doktor veya eczacınıza danışınız. 
Ürünümüz İLAÇ DEĞİLDİR.Gıda takviyesi olarak kullanılır.  
Yan Etkileri:        
Pozitif bitki listesinde yer alan bitkilerden müteşekkil, Tamamen bitkisel içerikli bir ürün olduğundan bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır.
Buna rağmen beklenmedik bir etki görüldüğünde lütfen ürünü kullanmayı bırakınız ve doktorunuza danışınız.
Bazı hassas bünyeli kişilerde geçici baş dönmesi mide bulantısı hissi yapabilmektedir.

HOMEROT Takdim Şekli:
120 Kapsül / 600 mg.

Ürünler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için iletişim formu ya da telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ürün Sahibi İşletme Kayıt No:TR-34-K-206189

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın İŞLETME KAYIT NO: TR-16-K-019626 ile Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olarak üretilmiştir.

Ürün Temin Durumu:Henüz Satışı Yok


UYARI : Sitemizde bulunan ürünler reçeteye tabi ilaç olmayıp adı geçen hastalıkların tedavisinde doğal destek amaçlı ve Takviye Edici Gıda olarak kullanılır. 
Ürünlerin kullanımı hakkında ve sağlık sorunlarınız için öncelikle hekim ya da eczacınıza danışınız. Ürünler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için iletişim formu ya da telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

ile seçil bozdemir, 15 Haziran 2012

merhaba Şimdiye kadar hiç hemoroid problemim olmamıştı veya varsa da ben farkında değildim.Fakat kilo vermek için arkadaşlarımın tavsiyesi ile ducan diyetine başladım.Daha 3.gününde kabızlık 2.haftasındada hemoroid şikayetlerim başladı.Müzmin hemoroid olan bir arkadaşımın ısrarlı tavsitesi üzerine bizrazda çaresizlikten Homerot adlı ürünüzü kullanmaya başladım.daha 2.gününde şikayetlerim yanında verdiğiniz yağında etkisi ile olsa gerek detay belirtemeyeceğim ama müthiş rahatladım.daha 2günüde kabızlık şikayetimde gitti.Bşakalrını bilmem ama ducan diyeti yapanlara ısrarla önerirrim.daha diyete başlarken alıp bir kenara koysunlar çünkü kesin lazım olacak. vesile olan herkese çok teşekkürler.

Giriş

Sepet

Sepet Boş

Yasal Duyuru

Sitemizde bulunan ürünler reçeteye tabi ilaçlar olmayıp adı geçen hastalıkların tedavisinde doğal destek amaçlı ve Takviye Edici Gıda  olarak kullanılır.
Ürünlerimiz hiçbir hastalığın teşhisinde,tedavisinde ve sağaltımında kullanılamaz.
Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle aile hekiminize ya da eczacınıza danışınız.
Ürünler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için lütfen iletişim formu ya da telefonlarımızdan bize ulaşınız.

Kargo Seçenekleri